SMS půjčky ihned na účet

Rychlá půjčka na účet, kterou místo podpisu smlouvy potvrzujete ihned zasláním SMS zprávy. Minimální nároky na bonitu a expresní zaslání peněz na účet jsou hlavní přednosti.

SMS půjčka od soukromých společností

Líbilo by se Vám, kdybyste kdykoli mohli požádat o pár tisíc korun ze svého domova, a to zasláním jedné SMS zprávy? Přesně takový komfort nabízejí SMS půjčky od nebankovních společností, které Vám přihrají peníze na účet během několika minut nebo nejpozději následující pracovní den.

  • Velmi rychlá půjčka
  • Bez zbytečných formalit
  • Nonsto provoz
  • Poplatek za službu

Půjčka bez dokládání na účet

SMS půjčka Vám pomůže ze složité situace, když Vám chybí finance na mimořádné výdaje, jež si vyžadují rychlé řešení. Nemusíte se stresovat tím, že budete muset někam dojít a dokládat velké množství dokumentů – naopak u této krátkodobé půjčky stačí ihned vyplnit jednoduchou online žádost s požadovanou výší půjčky a dobou splatnosti. Poskytují je nebankovní společnosti.

Další půjčky ihned přes SMS žádost

Zatímco první žádost vyřizujete přes internet, u opakovaných půjček si vystačíte s mobilním telefonem, z něhož stačí zaslat jednu SMS zprávu ve správném tvaru. Druhé a další žádosti Vám společnost schválí automaticky a ihned Vám odešle peníze na účet. Informace o výši půjčky a dokdy ji musíte splatit, zjistíte ve svém klientském účtu na stránkách poskytovatele.

Půjčka s jasnými pravidly

Společnosti s nabídkou SMS půjček se Vám snaží vyjít maximálně vstříc a nezatěžují Vás ručitelem ani zástavou a bonusem bývá leckdy tolerance k negativním záznamům v registru dlužníků. U těchto půjček jste hned na počátku celého procesu seznámeni s výší všech poplatků a žádné před Vámi nezůstanou skryty.


Datum: 28. 4. 2015

Různá výše SMS půjček

SMS půjčky se liší svou výší, proto není výjimkou, že narazíte na limit částky 5000 Kč, ale i 20000 Kč. Zejména na vyšší částky dosáhnete až tehdy, co se stanete pro společnost ověřeným klientem, který splatil předešlé půjčky včas. Splatnost půjčky 30 až 45 dní je dostatečně dlouhá na to, abyste ji zvládli vrátit ze své výplaty, sociálních dávek nebo důchodu.

NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Nebankovní společnosti v současné době směle konkurují bankám a neustále se snaží zlepšovat a rozšiřovat svou nabídku. Lehce u nich získáte půjčky do výplaty, střednědobé půjčky i úvěry zajištěné nemovitostí.

PŮJČKA BEZ DOLOŽENÍ PŘÍJMU

U žádostí o půjčku často narazíte na to, že musíte doložit příjem. Ne vždy jsou ale finanční instituce tak přísné. Na internetu najdete vcelku bohatou nabídku půjček bez doložení příjmu.

RYCHLÁ PŮJČKA

Od půjček nejčastěji očekáváme, aby byly dostupné, levné a rychle vyřízené. Rychlé půjčky jsou tu pro Vás, když potřebujete peníze okamžitě a bez čekání..

JAK RYCHLE SEHNAT PENÍZE

Také byste rádi znali odpověď na otázku, kde vzít peníze? Nejrychlejší cestou je bezesporu půjčka, tou trnitější vydělávání a spoření.

NEJČASTĚJŠÍ CHYBY PŘI VÝBĚRU PŮJČKY

Nebuďte pohodlní zjišťovat si více podrobností a vyvarujte se nejčastějším chybám při výběru půjčky. O jaké se jedná?

JAK UŠETŘIT TISÍCE KORUN ROČNĚ

S našimi tipy se Vám podaří uspořit několik tisíc korun a utvořit si finanční rezervu na horší časy.