Půjčky bez doložení příjmu

Nadějí získat potřebné finance pro všechny, kteří nemohou dokládat svůj příjem je půjčka bez doložení příjmu, která toto doložení většinou nevyžaduje. Možná je i ve variantě bez registru.

Půjčka bez prokazování příjmu

U žádostí o půjčku často narazíte na to, že musíte doložit příjem. Slouží k tomu potvrzení od zaměstnavatele nebo výpis z běžného účtu za poslední tři měsíce, kam Vám chodí výplata. Ne vždy jsou ale finanční instituce tak přísné. Na internetu najdete vcelku bohatou nabídku půjček bez doložení příjmu od bank a nebankovních společností – a nejde o žádný chyták.

  • Dostupná bez doložení příjmu
  • Menší nároky na bonitu
  • Rychlost vyřízení
  • Obvykle dražší

Výhody půjčky bez doložení příjmu

Půjčky bez doložení příjmu přináší zájemcům hned několik výhod. Půjčit si mohou pár tisíc, ale i několik set tisíc korun. Poskytovatelé těchto půjček jednají rychle a peněžní prostředky převádějí okamžitě po schválení žádosti. Peníze máte na účtu klidně i do několika minut, nejpozději následující pracovní den. Do určité částky mohou být půjčky s tolerancí registru, bez ručitele a zástavy. Rozhodující je schopnost splácet.

Půjčka od nebankovních společností

Potřebujete tisícovku, deset tisíc, sto tisíc nebo milion? Soukromé společnosti vyslyší každé Vaše přání a ochotně Vám půjčí. U klientů jednoznačně vedou rychlé mikropůjčky s volitelnou splatností do 30 dní. Tyto půjčky poznáte podle nižší částky 5000 Kč, 10000 Kč až 20000Kč, velmi mírných podmínek a široké dostupnosti. S rostoucí částkou společnosti vyžadují záruku, jako je pozitivní úvěrová historie, zástava nemovitosti nebo ručení.

Půjčka od bankovních institucí

Také banky mají v nabídce úvěrový produkt bez dokazování příjmu a najdete jej pod názvem „americká hypotéka bez doložení příjmu“. A přitom Vás to nezavazuje k tomu, abyste peníze investovali do nemovitosti. Naopak máte volnou ruku – hypotékou můžete splatit staré závazky, refinancovat jiné úvěry nebo rekonstruovat bydlení. Podmínkou je poskytnout zástavní právo k nemovitosti, za což Vám banky převedou na účet až 70 % její hodnoty. Na splacení hypotéky máte dostatek času jako u klasické hypotéky.


Datum: 22. 10. 2015

NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Nebankovní společnosti v současné době směle konkurují bankám a neustále se snaží zlepšovat a rozšiřovat svou nabídku. Lehce u nich získáte půjčky do výplaty, střednědobé půjčky i úvěry zajištěné nemovitostí.

PŮJČKA BEZ DOLOŽENÍ PŘÍJMU

U žádostí o půjčku často narazíte na to, že musíte doložit příjem. Ne vždy jsou ale finanční instituce tak přísné. Na internetu najdete vcelku bohatou nabídku půjček bez doložení příjmu.

RYCHLÁ PŮJČKA

Od půjček nejčastěji očekáváme, aby byly dostupné, levné a rychle vyřízené. Rychlé půjčky jsou tu pro Vás, když potřebujete peníze okamžitě a bez čekání..

JAK RYCHLE SEHNAT PENÍZE

Také byste rádi znali odpověď na otázku, kde vzít peníze? Nejrychlejší cestou je bezesporu půjčka, tou trnitější vydělávání a spoření.

NEJČASTĚJŠÍ CHYBY PŘI VÝBĚRU PŮJČKY

Nebuďte pohodlní zjišťovat si více podrobností a vyvarujte se nejčastějším chybám při výběru půjčky. O jaké se jedná?

JAK UŠETŘIT TISÍCE KORUN ROČNĚ

S našimi tipy se Vám podaří uspořit několik tisíc korun a utvořit si finanční rezervu na horší časy.