Jaké existují půjčky?

Potřebujete pomoci s výběrem správného typu půjčky? Existuje několik možností půjček. Každá má svá specifika, klady ale i zápory. Přinášíme Vám přehled nejběžnějších typů.

NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Nebankovní společnosti v současné době směle konkurují bankám a neustále se snaží zlepšovat a rozšiřovat svou nabídku. Lehce u nich získáte půjčky do výplaty, střednědobé půjčky i úvěry zajištěné nemovitostí.

PŮJČKA BEZ DOLOŽENÍ PŘÍJMU

U žádostí o půjčku často narazíte na to, že musíte doložit příjem. Ne vždy jsou ale finanční instituce tak přísné. Na internetu najdete vcelku bohatou nabídku půjček bez doložení příjmu.

RYCHLÁ PŮJČKA

Od půjček nejčastěji očekáváme, aby byly dostupné, levné a rychle vyřízené. Rychlé půjčky jsou tu pro Vás, když potřebujete peníze okamžitě a bez čekání..

PŮJČKA PŘED VÝPLATOU

Někdy vyjdeme do výplaty bez sebemenších potíží, jindy otáčíme každou korunu a doufáme, že nepřijdou mimořádné výdaje. V opačnem případě nezbývá, než sáhnout do rezerv nebo si vybrat elegantní řešení – půjčku před výplatou.

SMS PŮJČKA

zažádejte kdykoliv o pár tisíc korun ze svého domova, a to zasláním jedné SMS zprávy? Přesně takový komfort nabízejí SMS půjčky, které Vám přihrají peníze na účet během několika minut nebo nejpozději následující pracovní den.

PŮJČKY BEZ REGISTRU

Registr dlužníků dokáže pořádně potrápit řadu zájemců o úvěr. Jakmile se v něm jednou ocitnete, horko těžko dosáhnete na běžný spotřebitelský úvěr. Pokud s tím máte zkušenost, nevzdávejte se naděje a požádejte o půjčku bez registru.

BANKOVNÍ PŮJČKA

Bankovní půjčky jsou jasnou volbou pro bonitní klienty s čistým registrem dlužníků. Stačí zajít do banky nebo vyplnit online žádost, doložit požadované dokumenty a půjčka je Vaše.

PŮJČKA PRO ŽENY NA MATEŘSKÉ

Prožíváte radostné období z narození děťátka, ale vrásky na čele Vám přidělává nedostatek peněz? Pokud nezbývá jiné možnosti financí, může pomoci půjčka por ženy na MD.

PŮJČKY LIDEM OD LIDÍ

Model půjčování lidem od lidí, tzv. P2P půjčky, se pomalu zabydluje na českém finančním trhu. Sehnat zde lze půjčku snadněji a za lepší úrok.

KONSOLIDACE PŮJČEK

Litujete toho, že jste se v minulosti zadlužili u více finančních institucí a teď těžce sháníte peníze na splátky? Využijte žádosti o konsolidaci půjček a slučte je do jedné.

PŮJČKA PRO PODNIKATELE

Mezi nejčastější podnikatelské úvěry patří půjčky pro začínající podnikatele a živnostníky. Peníze mají pomoci uhradit základní potřeby nutné pro to, aby se podnikaní rozjelo, nakoupily se stroje nebo se pořídila potřebná elektronika.