Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky pokrývají celé spektrum požadavků na půjčku různě bonitních klientů. Jsou dostupnější, ale většinou dražší než půjčka z banky. Šanci zde máte na půjčku bez registru i bez doložení příjmu.

Nebankovní půjčka

Nebankovní společnosti v současné době směle konkurují bankám a neustále se snaží zlepšovat a rozšiřovat svou nabídku. Poměrně lehce u nich získáte půjčky do výplaty, střednědobé půjčky i úvěry zajištěné nemovitostí. Ať už tedy potřebujete pár set korun nebo stovky tisíc, poskytovatelé nebankovních půjček jsou připraveni vyjít Vám vstříc a nezatěžovat Vás zbytečnou administrativou.

  • Dostupnost
  • Rychlost
  • Většinou dražší
  • Riziko podvodníků

Dlouhodobá nebankovní půjčka

Řada nebankovních společností si již vybudovala dobré jméno a nemusíte se u nich obávat ani hypoték se zástavou nemovitosti. Tyto dlouhodobé úvěry máte možnost splácet déle než leckteré bankovní hypotéky. Na bankovní účet Vám přibyde částka od 50 do 70 % hodnoty zástavy, aniž by společnost kontrolovala registr dlužníků nebo chtěla znát Vaše příjmy. Peníze nemusíte vkládat do nemovitosti, ale můžete je využít podle své libosti.

Střednědobá nebankovní půjčka

Pro financování dražších věcí se také výborně hodí střednědobé půjčky ve výši několika desítek tisíc korun. Ty představují dostupnou alternativu ke spotřebitelským úvěrům, ale odlišují se od nich ve výši úrokové sazby a době splatnosti. Společnostem často stačí čistý registr dlužníků nebo pravidelný příjem – a nemusí to být pouze příjem ze zaměstnání, ale i sociální dávky nebo důchod.

Krátkodobá nebankovní půjčka

Nejvíce klientů nebankovních společností žádá o malé půjčky, někdy nazývané jako finské. Minimální administrativa, pohodlné vyřízení z domova, rychlý schvalovací proces, peníze ihned na účtu – takto by se daly charakterizovat tyto krátkodobé půjčky. Kdo tedy potřebuje pár tisíc korun a je schopen splatit je do 30 dní, představují malé půjčky to správné řešení. Půjčky jsou poskytovány i bez registru a bez doložení příjmu, v závislosti na posouzení bonity žadatele


Datum: 17. 8. 2015

Bezúčelová vs. účelová půjčka

Většina nebankovních půjček je bezúčelová a použít je můžete na financování čehokoliv, třeba i více věcí najednou nebo na splacení starých závazků. Nebankovní půjčky s výhodnější úrokovou sazbou jsou většinou vázány na konkrétní účel použití, jako je bydlení, pořízení automobilu, rekonstrukce nebo nákup spotřebního zboží.

NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Nebankovní společnosti v současné době směle konkurují bankám a neustále se snaží zlepšovat a rozšiřovat svou nabídku. Lehce u nich získáte půjčky do výplaty, střednědobé půjčky i úvěry zajištěné nemovitostí.

PŮJČKA BEZ DOLOŽENÍ PŘÍJMU

U žádostí o půjčku často narazíte na to, že musíte doložit příjem. Ne vždy jsou ale finanční instituce tak přísné. Na internetu najdete vcelku bohatou nabídku půjček bez doložení příjmu.

RYCHLÁ PŮJČKA

Od půjček nejčastěji očekáváme, aby byly dostupné, levné a rychle vyřízené. Rychlé půjčky jsou tu pro Vás, když potřebujete peníze okamžitě a bez čekání..

JAK RYCHLE SEHNAT PENÍZE

Také byste rádi znali odpověď na otázku, kde vzít peníze? Nejrychlejší cestou je bezesporu půjčka, tou trnitější vydělávání a spoření.

NEJČASTĚJŠÍ CHYBY PŘI VÝBĚRU PŮJČKY

Nebuďte pohodlní zjišťovat si více podrobností a vyvarujte se nejčastějším chybám při výběru půjčky. O jaké se jedná?

JAK UŠETŘIT TISÍCE KORUN ROČNĚ

S našimi tipy se Vám podaří uspořit několik tisíc korun a utvořit si finanční rezervu na horší časy.