Bankovní půjčka

Máte pravidelný příjem a bezproblémovou platební morálku? Pak je pro Vás bankovní půjčka nejlepším řešením.

Bankovní půjčky

Bankovní půjčky jsou jasnou volbou pro bonitní klienty s čistým registrem dlužníků. Stačí zajít do banky nebo vyplnit žádost v internetovém bankovnictví, doložit požadované dokumenty a půjčka je Vaše. Jenže banky nabízí hned několik typů bankovních půjček a před žádostí o úvěr je dobré zvážit, na co jej potřebujete. Jaké druhy půjček Vám jsou k dispozici.

  • Nejlepší podmínky
  • Renomované společnosti
  • Nároky na bonitu
  • Menší dostupnost

Kontokorentní úvěr

Kontokorent umožňuje platit z účtu, i když na něm nemáte vlastní prostředky. Jde o povolené přečerpání účtu až do sjednaného limitu, z něhož platíte při čerpání úrok. Peníze můžete použít k libovolnému účelu.

Úvěr z kreditní karty

Kreditní kartou můžete hradit jakékoliv zboží a služby. Po dobu 20 až 50 dní je možné čerpat peníze zcela bez úroků, v tzv. bezúročném období. S kartou jsou dále spojeny slevy z každé platby a vrácení části peněz z nákupu zpět.

Spotřebitelský úvěr

Spotřebitelský úvěr je poskytován buď na předem stanovený účel, nebo na libovolnou věc. Výhodou je nízký úrok a nastavitelná doba splatnosti a výše splátek. Banky prověřují registr dlužníků a posuzují Vaši schopnost splácet závazky.

Hypotéka

U hypotéky banka vyžaduje zástavní právo k nemovitosti, za což Vám poskytne nízkou úrokovou sazbu a úvěr až do výše 100 % hodnoty zastavené nemovitosti. Peníze lze většinou využít na nákup nemovitosti nebo její rekonstrukci.

Revolvingový úvěr

Revolvingový úvěr slouží k opakovanému čerpání půjčky bez nutnosti sepisovat pokaždé novou smlouvu. Jako klient banky můžete vybírat finanční prostředky až do sjednaného limitu. Úrok platíte ze skutečně využité částky.


Datum: 6. 9. 2015

Konsolidace úvěrů

Konsolidací dojde ke sloučení všech Vašich úvěrů do jednoho. Výsledkem je výhodnější úroková sazba, delší doba splatnosti a úspora peněz na měsíčních splátkách. Konsolidovat můžete spotřebitelské úvěry, kreditní karty, kontokorenty a další závazky.

NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Nebankovní společnosti v současné době směle konkurují bankám a neustále se snaží zlepšovat a rozšiřovat svou nabídku. Lehce u nich získáte půjčky do výplaty, střednědobé půjčky i úvěry zajištěné nemovitostí.

PŮJČKA BEZ DOLOŽENÍ PŘÍJMU

U žádostí o půjčku často narazíte na to, že musíte doložit příjem. Ne vždy jsou ale finanční instituce tak přísné. Na internetu najdete vcelku bohatou nabídku půjček bez doložení příjmu.

RYCHLÁ PŮJČKA

Od půjček nejčastěji očekáváme, aby byly dostupné, levné a rychle vyřízené. Rychlé půjčky jsou tu pro Vás, když potřebujete peníze okamžitě a bez čekání..

JAK RYCHLE SEHNAT PENÍZE

Také byste rádi znali odpověď na otázku, kde vzít peníze? Nejrychlejší cestou je bezesporu půjčka, tou trnitější vydělávání a spoření.

NEJČASTĚJŠÍ CHYBY PŘI VÝBĚRU PŮJČKY

Nebuďte pohodlní zjišťovat si více podrobností a vyvarujte se nejčastějším chybám při výběru půjčky. O jaké se jedná?

JAK UŠETŘIT TISÍCE KORUN ROČNĚ

S našimi tipy se Vám podaří uspořit několik tisíc korun a utvořit si finanční rezervu na horší časy.