Půjčka pro podnikatele

Mezi nejčastější podnikatelské úvěry patří půjčky pro začínající podnikatele a živnostníky. Peníze mají pomoci uhradit základní potřeby nutné pro to, aby se podnikaní rozjelo, nakoupily se stroje nebo se pořídila potřebná elektronika.

Půjčka pro začínající podnikatele

Mnozí poskytovatelé úvěru se na začínající podnikatele dívají, jako na velmi rizikové žadatele a úvěry které nakonec získají jsou pouze v řádech desítek tisíc korun.

Vyřídit půjčku v bance, určenou pro podnikání nemusí být tak snadné, jelikož banky vždy vyžadují doložení příjmu, ať už ze zaměstnání nebo z podnikatelské činnosti. U začínajících podnikatelů to může být problém.

  • Výhodné podmínky
  • Rozumná půjčka
  • Nároky na bonitu
  • Menší dostupnost

Bankovní úvěry

Bankovní úvěr Start-up pro začínající podnikatele nabízí např. Česká spořitelna – jde o bankovní půjčku s názvem Nová krev, určenou na rozjezd podnikání a to s možností čerpat až do výše 650.000 Kč. Další úvěr pro firmy a podnikatele poskytuje Komerční banka s názvem Profi úvěr start, kde nabízí až 1.000.000 Kč. Z této půjčky si mohou podnikatelé pořídit: stroje, výrobní linky, budovy, zásoby anebo uhradit pohledávky.

Americká hypotéka

Pokud je potřeba k podnikání částku vysokou, v řádech statisíců, je možností zvolit si tzv. Americkou hypotéku. Tento neúčelový typ půjčky je ovšem nutné zajistit zástavním právem k nemovitosti. Díky zajištění nemovitostí, může klient získat nižší úrokovou sazbu. Nabídku amerických hypoték najdeme jak u bankovních tak i nebankovních poskytovatelů.


Datum: 16. 9. 2017

Neúčelové půjčky

Alternativou mohou být neúčelové úvěry z nebankovního sektoru, u kterých nemusí podnikatelé vysvětlovat, k čemu peníze použily. Půjčky na cokoliv mohou pohybovat už od 5.000 Kč. Výše půjčky se odvíjí od bonity klienta a u nižších částek se nemusí příjmy dokládat. V registraci je nutné ovšem příjmy uvést a na základě této skutečnosti mohou dosáhnout vyšších hodnot.

Neúčelové nebankovní půjčky lze sjednat telefonicky nebo on-line, bez nutnosti chodit na pobočku. Registrovaní zákazníci můžou využívat SMS půjčky opakovaně, zasláním jednoduché textové zprávy. Peníze jim budou zaslány po schválení okamžitě na účet. Doba splacení je v tomto případě pouze 30 dnů s možností prodloužení za poplatek.

NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Nebankovní společnosti v současné době směle konkurují bankám a neustále se snaží zlepšovat a rozšiřovat svou nabídku. Lehce u nich získáte půjčky do výplaty, střednědobé půjčky i úvěry zajištěné nemovitostí.

PŮJČKA BEZ DOLOŽENÍ PŘÍJMU

U žádostí o půjčku často narazíte na to, že musíte doložit příjem. Ne vždy jsou ale finanční instituce tak přísné. Na internetu najdete vcelku bohatou nabídku půjček bez doložení příjmu.

RYCHLÁ PŮJČKA

Od půjček nejčastěji očekáváme, aby byly dostupné, levné a rychle vyřízené. Rychlé půjčky jsou tu pro Vás, když potřebujete peníze okamžitě a bez čekání..

JAK RYCHLE SEHNAT PENÍZE

Také byste rádi znali odpověď na otázku, kde vzít peníze? Nejrychlejší cestou je bezesporu půjčka, tou trnitější vydělávání a spoření.

NEJČASTĚJŠÍ CHYBY PŘI VÝBĚRU PŮJČKY

Nebuďte pohodlní zjišťovat si více podrobností a vyvarujte se nejčastějším chybám při výběru půjčky. O jaké se jedná?

JAK UŠETŘIT TISÍCE KORUN ROČNĚ

S našimi tipy se Vám podaří uspořit několik tisíc korun a utvořit si finanční rezervu na horší časy.