Půjčka pro ženy na mateřské

Ženy na mateřské dovolené ne všude uspějí s žádostí o půjčku. Pro některé poskytovatele představují rizikovou skupinu.

Půjčka pro ženy na mateřské – rychlá pomoc

Prožíváte radostné období z narození děťátka, ale vrásky na čele Vám přidělává nedostatek peněz? Na mateřské dovolené (MD) se ženy potýkají se sníženým příjmem a víc než kdy jindy je zapotřebí finanční pomoc rodiny a partnera. Ne vždy má ale žena takové možnosti, zvlášť když je samoživitelka nebo její protějšek příliš nevydělává. V těžkých chvílích se ale může spolehnout na půjčku pro ženy na mateřské.

  • Dostupná ženám na MD
  • Rychlost vyřízení
  • Dražší půjčka

Ženám na MD půjčí nebankovní společnosti

Špatnou zprávou je, že banky ženám na MD nepůjčí, naopak dobrou zprávou je, že bohatou nabídku půjček najdou u nebankovních společností. S těmito půjčkami jsou sice spojeny vyšší úroky a poplatky, ale tato negativa převáží dostupnost půjček a rychlost vyřízení.

Půjčka pro ženy na MD na 30 dní

Půjčky pro ženy na mateřské si můžete porovnat na internetu v klidu svého domova. Nejčastěji narazíte na malé půjčky se splatností 30 dní v omezené výši, kterou má každá společnost nastavenou jinak. První půjčku obvykle čerpáte do maximální částky 5 000 Kč, ale další až do 15 000 Kč. Nebankovní společnosti Vám mohou půjčit, i když máte záznam v registru dlužníků. Rozhoduje posouzení Vaší úvěruschopnosti.

Půjčka pro ženy na MD na několik měsíců

Může se přihodit, že se Vám porouchá auto nebo budete potřebovat doplnit výbavičku pro dítě. To si vyžaduje větší investici, s níž Vám pomohou půjčky do 50 000 Kč a se splátkami rozvrženými na několik měsíců. Ani u těchto částek společnosti nezkoumají Váš příjem a dokonce nevyžadují ručitele a zástavu majetku. Častěji ovšem nahlíží do registru dlužníků, zda nemáte jiné závazky.

Půjčka pro ženy na MD na několik let

O vyšších, až pětimístných částkách můžete uvažovat tehdy, když poskytnete zástavní právo k nemovitosti nebo pokud se zaručí Váš partner a prokáže dostatečný příjem. Taková dlouhodobá půjčka zatíží na několik let Váš rodinný rozpočet, proto je vždy zapotřebí zvážit všechna rizika a své finanční možnosti.

NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Nebankovní společnosti v současné době směle konkurují bankám a neustále se snaží zlepšovat a rozšiřovat svou nabídku. Lehce u nich získáte půjčky do výplaty, střednědobé půjčky i úvěry zajištěné nemovitostí.

PŮJČKA BEZ DOLOŽENÍ PŘÍJMU

U žádostí o půjčku často narazíte na to, že musíte doložit příjem. Ne vždy jsou ale finanční instituce tak přísné. Na internetu najdete vcelku bohatou nabídku půjček bez doložení příjmu.

RYCHLÁ PŮJČKA

Od půjček nejčastěji očekáváme, aby byly dostupné, levné a rychle vyřízené. Rychlé půjčky jsou tu pro Vás, když potřebujete peníze okamžitě a bez čekání..

JAK RYCHLE SEHNAT PENÍZE

Také byste rádi znali odpověď na otázku, kde vzít peníze? Nejrychlejší cestou je bezesporu půjčka, tou trnitější vydělávání a spoření.

NEJČASTĚJŠÍ CHYBY PŘI VÝBĚRU PŮJČKY

Nebuďte pohodlní zjišťovat si více podrobností a vyvarujte se nejčastějším chybám při výběru půjčky. O jaké se jedná?

JAK UŠETŘIT TISÍCE KORUN ROČNĚ

S našimi tipy se Vám podaří uspořit několik tisíc korun a utvořit si finanční rezervu na horší časy.